Jaunais Suzuki Jimny 2019 pārsteidz ar savu stilu un manevrēšanas spēju

Japāņi nekad neslēpj savas automašīnas, un, ja tās ir gatavas pārdošanai, tad filmu neviens neizmantos. Jaunais Suzuki Jimny tika nofotografēts bez maskēšanās. Turklāt tika uzņemti fotoattēli ar vairākām kopijām aiz Suzuki rūpnīcas dažādos toņos, kas bija gatavi nosūtīšanai visā pasaulē.

Tās jautrajā dizainā ir tradicionāla šasija, kurai kopā ar visu riteņu piedziņas sistēmu jaunajam Jimny vajadzētu kļūt par mazu, bet diezgan spējīgu automašīnu reljefa pārvarēšanai.

Pēc dažiem avotiem, jaunais Jimny modelis tiks aprīkots ar daļēji autonomu vadības tehnoloģiju (bez adaptīvās kruīza kontroles), kā arī ar jaunāko LED apgaismojuma sistēmu. Kajīte 2018-2019 Suzuki Jimny izskatās ārkārtīgi ietilpīga, un tai ir modernas iespējas, piemēram, skārienekrāns, piemēram, Suzuki Swift.

Attēli iekšpusē parāda izmaiņas gaisa kondicionētāja, daudzfunkcionālā stūres rata un automātiskās pārnesumkārbas sviru pogās.

Vispasaules debija notiks oktobrī Tokijas autoizstādē, un pārdošana sāksies pirms gada beigām. Runājot par motora konfigurāciju, viss tiek turēts noslēpumā.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив