Suzuki SX4 S Cross Facelift: konfigurācijas un jauninājumi

Sākot ar septembri Suzuki SX4 s-Cross facelift būs pieejams visiem Japānas zīmola izplatītājiem Latvijā. Japānas ražotāja modelis būs pieejams ar trim apdares līmeņiem, diviem benzīna (1,0 litru Boosterjet un 1,4 litru Boosterjet) un vienu dīzeļdegvielu (1,6 litru DDIS) un četriem aprīkojuma līmeņiem: Cool, Passion, Spirit un Luxus.

Suzuki SX4 s-Cross facelift tagad ir jauns priekšējais režģis. Tam ir palielināts izmērs, daudz hroma elementu, LED optisko vienību un modificētas virsbūves līnijas. Arī spoileris ir modificēts. Aizmugurējā zonā izmaiņas tiek parādītas ar jauniem LED lukturiem, kā arī dažas izmaiņas blakus spoileram. Runājot par interjeru, Suzuki amatpersonas apgalvo, ka tas nāk tādā pašā formātā, bet tiks izmantoti labāki materiāli.

Standarta apstākļos Suzuki SX4 s-Cross facelift tiks aprīkots ar Auto Stop & Start - tehnoloģiju, kas sola samazināt degvielas patēriņu un izmešu daudzumu gaisā. Kopā ar atbalsta un drošības sistēmām Japānas modelis sola autonomu bremzēšanas palīgsistēmu, vizuālu trauksmes signālu avārijas bremzēšanai un bremzēšanas palīgfunkciju.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив