Suzuki Ignis saņēma atjauninājumu Eiropā

Labs, kopumā kompakts krosovers Suzuki Ignis saņēma atjauninājumu Eiropas reģionā. Lielākoties jauninājums ienesa kosmētiskas izmaiņas eksterjerā un interjerā, lai gan klāstam tika pievienots pieticīgs benzīna dzinējs. Tālāk mēs detalizēti runāsim par šo atjauninājumu.
Atjauninājuma vienīgais jaunais dzinējs būs 1,2 Dualjet benzīna dzinējs ar 90 ZS jaudu. un 120 ņūtonmetru griezes momentu. Tas, tāpat kā citi automašīnas spēka agregāti, atbalsta piecu ātrumu mehāniku un AGS robotu. Pēdējais, starp citu, lieliski darbojas ar pārnesumu pārslēgšanu un neizraisa autovadītāju sūdzības.

Tāpat ir atjaunināts automašīnas interjers, kurā tagad ir jauna sēdekļu apdare, lielisks digitālais instrumentu panelis, kā arī mūsdienu standartiem pielāgota multimediju sistēma.
Pārdošanā atjauninātajam Suzuki Ignis vajadzētu parādīties šī gada pavasarī. Tajā pašā laikā augstākās klases konfigurācijā modelis maksās aptuveni 19 tūkstošus eiro, kas, ņemot vērā pašreizējo cenu līmeni un Eiropas valūtas nestabilo kursu, ir diezgan budžeta līdzekļi.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив