Videi draudzīgais Suzuki Alto

Suzuki Alto, kas tika izrādīts Parīzes autoizstādē, būs viens no videi visdraudzīgākajiem auto, kad tas nonāks pārdošanā nākamā gada pavasarī.
Tā oglekļa dioksīda izmešu līmenis ir tikai 103 g/km un vidējais degvielas patēriņš 4,5 l/100 km, līdz ar to šis auto pārspēj Toyota Prius benzīna hibrīdautomobili, kura kaitīgo izmešu daudzums ir 104 g/km.

Alto zemais kaitīgo izmešu līmenis sasniegts, neizmantojot citu autoražotāju populārākos paņēmienus ar īpašu dzinēja eļļu un speciālām riepām un izmainītu aerodinamiku.

Būdams Suzuki mazākais auto (tas ir tikai 3,5 metrus garš), Alto ir dabiski viegls, tā pilna masa ir tikai 855 kg. Auto jau speciāli veidots, lai tam būtu mazāka aerodinamiskā pretestība nekā citiem pilsētas automobiļiem. Savukārt tā 68 ZS 1,0 litru trīscilindru dzinējs savu efektivitāti jau pierādījis Suzuki modelī Splash.

Tomēr šim auto nav paredzēta dīzeļversija vai speciāla ekonomiskā versija, tā atstājot ražotājam iespēju tiekties uz jauniem CO2 rekordskaitļiem.

Masajuki Fudzisaki, produktu plānošanas menedžeris, skaidro, ka uzņēmuma 1,3 litru dīzeļdzinējs neietilpst Alto modelī, un, lai panāktu vēl zemāku kaitīgo izmešu līmeni no benzīna dzinēja, varētu ieviest, piemēram, stop-start sistēmu, taču tas sadārdzinātu šo zemās cenas automobili, kura bāzes versijas vairāk paredzētas jauniešiem.

https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/899/videi-draudzigais-suzuki-alto
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив