Jaunās paaudzes Suzuki Hustler parādīts Tokijā

Suzuki Hustler kei automašīna savā dzimtajā Japānā mainīja paaudzes. Šī ir jau otrā automašīnas paaudze, savukārt pirmā paaudze iznāca gandrīz 2020. gadā. Neskatoties uz pieticīgo dizainu, automašīnai izdevās iegūt popularitāti vietējā tirgū. Šī modeļa pārdošanas statistika ir viena no augstākajām savā klasē.
Automašīnas jaunā paaudze iezīmēsies ar daudzām izmaiņām dizainā un tehniskajās īpašībās. Dzinēju līnija iegūs pāris diezgan pieticīgus atmosfēriskos benzīna dzinējus. Pirmais ražo 52 ZS. un 63 n * m. griezes moments. Otrā ir “jaudīgāka” versija ar turbokompresoru ar 64 zirgiem un 95 Nm. griezes moments

Protams, šādi pieticīgi spēka agregāti pilnībā attaisno savu klātbūtni zem šī mazuļa pārsega. Mašīnai nav nepieciešami pārlieku lieli motori, jo tas ir viegls. Runājot par pārnesumkārbu, pircēji var izvēlēties starp sešpakāpju manuālo un automātisko ar pastāvīgu visu riteņu piedziņu.
Diemžēl šīs automašīnas reti izbrauc ārpus savas dzimtās Japānas. Ja mēs runājam par Eiropu, tad jebkura mūsdienu pilsētas automašīna ir Suzuki Hustler analogs. Arī Hustler pērk galvenokārt autobraucēji, kuri augstu vērtē gan efektivitāti, gan praktiskumu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив