Suzuki Jimny tiks ražots Indijā

Suzuki Jimny ir labs kompakts SUV, kas debitēja 2018. gada pavasarī un uzrāda labus pārdošanas apjomus daudzās valstīs. Suzuki nesen nolēma pārcelt šīs automašīnas ražošanu uz Indiju. Šo soli, kā jau varētu nojaust, diktē Japānas kompānijas ekonomiskā interese, kas meklē jaunus veidus, kā sava SUV cenu saglabāt pēc iespējas pievilcīgāku.

Modelis stāvēs rūpnīcā, kas atrodas netālu no Deli. Šis uzņēmums darbību sāka pagājušajā gadā un jau tagad var nodrošināt aptuveni 500 000 samontētu automašīnu gadā. Taču tā ir tikai trešā daļa no plānotās jaudas. Savu maksimumu ražotnei vajadzētu sasniegt 2024. gadā, kad tiks pabeigta papildu bloku būvniecība un jaunu montāžas līniju aprīkošana.

Indijā saliktajām automašīnām vajadzētu nonākt Tuvo Austrumu, Āfrikas, Vidusāzijas, NVS valstu, kā arī Eiropas tirgū. ASV tirgum uzņēmums turpinās ražot SUV ražotnēs, kas atrodas pašā Japānā.

Runājot par projekta izmaksām, par to nekas netiek ziņots. Tāpat nav skaidrs, kā tas viss ietekmēs apvidus auto gala cenu, taču skaidrs, ka no pašreizējiem rādītājiem tas īpaši nemainīsies.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив