Suzuki Wagon R Smile iepriecinās ar bīdāmām durvīm

Japānas tirgū ienāk interesanta kei automašīna no Suzuki ar nosaukumu Wagon R Smile. Tas ir tālu no oriģinālā modeļa, jo tā ir modificēta automašīnas versija uz Heartect platformas, kas ir pārdošanā kopš 2017. gada. Tomēr atjauninātais kei auto lepojas ar daudzām priekšrocībām, kas prasīgiem japāņu autovadītājiem būtu jānovērtē.

Pirmkārt, izceļas palielinātie korpusa izmēri. Jo īpaši ir ievērojami pieaudzis griestu augstums, kas neapšaubāmi spēlēs savu lomu ērtā automašīnas lietošanā. Otrs svarīgais jauninājums bija bīdāmās bīdāmās durvis, kas tika uzstādītas veco veramo durvju vietā. Tas ietekmēs arī automašīnas lietojamību.

Runājot par tehniskajām specifikācijām, Smile tiks izlaists divās versijās. Pirmajā ietilpst parasts benzīna trīscilindru dzinējs ar pieļaujamo jaudu 49 ZS. Otrā versija ir hibrīds, kuram ir neliels akumulators un 2,6 ZS papildu elektromotors. Rezultātā hibrīda degvielas patēriņš ir tikai 3,98 litri uz simtu.

Kopumā modelis ir ekonomisks un ārkārtīgi budžeta kei auto, kas ir lieliski piemērots mazprasīgiem un saprātīgiem pircējiem. Par naudu šis ir lielisks auto, tāpēc pieprasījums pēc tā ir garantēts!

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив