Suzuki Jimny devās uz tūninga studiju

Suzuki Jimny - neliels japāņu izcelsmes kompaktais SUV, kas atguvās vācu tūninga studijas delta4x4 cietumos, kas nolēma vispusīgi strādāt pie kompaktā auto un uzlabot to visās frontēs. Šīs studijas puiši specializējas bezceļu projektos, tāpēc jums vajadzētu sagaidīt kaut ko izcilu un patīkamu visos aspektos.

Pamatne Jimny ir praktiska un ekonomiska. Zem tā pārsega atrodas 102 ZS dzinējs, kas ir pilnīgi pietiekami pat braucieniem bezceļa apstākļos. Tomēr delta4x4 meistari plāno no šī motora izspiest maksimumu un sola līdz pat 50 procentiem jaudas pieaugumu.

Nedaudz tiks mainīts un uzlabots arī modeļa korpuss. Nē, globāli viss paliks savās vietās, tomēr jauni riteņi, smags buferis, svaiga optika komplektā ar miglas lukturiem un virkne citu tikpat patīkamu jauninājumu noteikti iepriecinās šī SUV cienītājus.

Kopumā viņi sola savākt vairākus simtus atjaunināto Suzuki Jimny. Vienlaikus pircējiem tiks piedāvāta vairāku komplektāciju izvēle, kas atšķiras ar noteiktu opciju klātbūtni, kā arī paaugstinātu komfortu vadītājiem.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив