Suzuki pirmais elektromobilis parādīsies tikai 2025. gadā

Neskatoties uz vispārējo elektrisko transportlīdzekļu uzplaukumu, ne visi automašīnu ražotāji jau ir spējuši ieņemt vietu šajā plaukstošajā tirgū. Tātad Suzuki kompānijas modeļu klāstā joprojām nav elektromobiļa, kas tuvāko gadu laikā tiks labots.

Šobrīd uzņēmuma prezidents Toshihiro Suzuki runāja ar presi un sniedza dažas detaļas. Uzņēmuma elektromobilim vajadzētu parādīties tikai 2025. gadā. Modelis būs kompakts SUV ar visu riteņu piedziņu un labu depozītu kustībai bezceļa apstākļos.

Runājot par modeļa izskatu, izskatās, ka tas būs zīmola klasika. Tāpat sola uzstādīt multimediju sistēmu ar šofera palīgiem, un vēl dažus modernus mikroshēmas, bez kurām nevar iztikt ne viens vien mūsu laikmeta auto.

Vispār jau katra paša darīšana ir gaidīt jauna elektromobiļa pirmizrādi no Suzuki vai nē. Zīmolam ir pietiekami daudz fanu, taču viņi visi izmanto uzņēmuma nišas produktus. Kādu nišu ieņems elektriskais krosovers, joprojām nav zināms. Jebkurā gadījumā bezceļu kustības cienītāju rīcībā nepārprotami būs izcils auto ar pieņemamām apvidus spējām.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив