Atslēgas automašīna Suzuki Alto ir mainījusi paaudzi

Suzuki noteikti prot radīt nišas automašīnas, kas ieņem savu šauru tirgus segmentu un nepretendē uz plašākas braucēju masas lauriem. Tātad automašīna Suzuki Alto kei ir diezgan radniecīga šāda veida automašīnām, kas tiek pārdota tikai tās dzimtās Japānas tirgū, kur tā bauda lielu mīlestību un cieņu.

Automašīna ir piedzīvojusi daudz pārveidojumu, un tā ir mainījusi paaudzes pat 8 reizes, kas liecina par tā milzīgo popularitāti. Šobrīd modelis piedzīvo 9. paaudzes maiņu, kas sola klientiem daudz patīkamu jauninājumu. Pēdējais šāds automašīnas atjauninājums bija jau tālajā 2014. gadā.

Kas attiecas uz dzinējiem, tie palika nemainīgi. Benzīna dzinēju līnija ar smieklīgu vidējo jaudu 50 ZS. pilnīgi pietiekami mazam un veiklam auto, kas pārliecinoši pārvietojas pa šaurajām Japānas pilsētu un megapolišu ieliņām. Piestrādāts ir dizains, kas ieguvis modernākas un piemīlīgākas aprises.

Salonā ir arī vairāki jauninājumi. Pircēji var sagaidīt jaunu stūres vadību, mīkstus un ērtus sēdekļus un dažus elektroniskus vadītāja palīgus, tostarp parkošanās palīgu. Kopumā šis ir diezgan cienīgs turpinājums labai kei automašīnu sērijai.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив