Suzuki Swift pēc restilēšanas ir kļuvis daudz drošāks

Atjauninātais Suzuki Swift pēc nākamās restilēšanas ir kļuvis daudz drošāks. Inženieri ir strādājuši pie automašīnas aerodinamikas, kā arī pievienojuši daudzas iespējas pircēja izvēlei. Kopumā atjauninājumu mērogs ir iespaidīgs. Tomēr pirmās lietas vispirms.
Ak, automašīnas pamata versija ir paredzēta tikai korporatīvajiem klientiem. Šī prakse ir plaši izplatīta Japānā un palīdz lielajām korporācijām veikt uzņēmējdarbību. Bet citas, dārgākas konfigurācijas var iegādāties ikviens.

Pirmkārt, mēs strādājām pie automašīnas drošības. Tas burtiski ir pildīts ar modernu elektroniku, moderniem vadītāja palīgiem, kas nodrošina simtprocentīgu vadību braukšanas laikā. Ir automātiskās bremzēšanas sistēma, automašīnas noturēšana joslā, gājēju un šķēršļu atpazīšana.

Mēs arī pievienojām dažas ērtas iespējas. Uzlabota klimata kontroles sistēma un multivides iespējas. Bet motors praktiski nemainījās. Tas ir tas pats 1,2 ZS benzīna agregāts.
Kopumā atjauninājums izrādījās ļoti cienīgs. Suzuki plāno uzlabot sava automobiļa pārdošanu, jo tas nesen piedzīvoja ievērojamas finansiālas grūtības.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив