Suzuki Across kļūs par RAV4 analogu Eiropai

Jaunais Suzuki Across krosovers, kuru gatavo izlaišanai Eiropas tirgū, kļūs par Toyota RAV4 (XA50) analogu gan ārējā, gan tehniskā aprīkojuma ziņā. Šī kopija ir licencēta, tāpēc modeļa izstrādātājiem nevar tikt izvirzītas pretenzijas.

Kas attiecas uz viņu pašu jauninājumiem, dizaineri ir nedaudz dekorējuši automašīnas "seju", atstājot pakaļgalu un sānus nemainīgus. Interjerā ir vēl mazāk izmaiņu - faktiski tika nomainīti tikai logotipi. Bet ko es varu teikt, oficiālais automašīnas apraksts ir pilns ar atsaucēm uz līgumu ar japāņu ražotāju, kurš nodarbosies ar ražošanu tās rūpnīcā Obu.

TNGA GA-K platformā tiek izmantoti McPherson statņi priekšā un daudzsviru sistēma aizmugurē. Atkarībā no izmantotā aprīkojuma bagāžas nodalījuma tilpumā ir vairākas variācijas.
Kas attiecas uz šīs attīstības mērķi, tas ir diezgan prozaisks. Suzuki nepieciešams transportlīdzeklis ar hibrīda spēka agregātu, kas atbilst Eiropas CO2 emisiju noteikumiem. Paša auto izstrāde ir ārkārtīgi dārgs un laikietilpīgs process, kas atvieglo Toyota tehnoloģiju licencēšanu un gatavas automašīnas izlaišanu ar savu firmas zīmi.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив